107LBA350M2CC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
107LBA350M2CC
JLCPCB Part #
C6969593
Package
Plugin,D25xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 100uF 10mm 2.4868Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 25mm 27mm 350V 630mA@120Hz ±20% 插件,D25xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS