380LQ563M016A452
MFR.Part #
380LQ563M016A452
JLCPCB Part #
C3723172
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 2000hrs@85℃ 22mΩ@120Hz 35mm 47mm 56000uF 8.73A@120Hz ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS