CD10ED330GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD10ED330GO3
Description
-55℃~+125℃ 33pF 500V 8.6mm 9.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS