ELXZ350ELL182ML25S
MFR.Part #
ELXZ350ELL182ML25S
JLCPCB Part #
C709550
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 1800uF 25mm 35V ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS