HHXA630ARA100MF61G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
HHXA630ARA100MF61G
JLCPCB Part #
C2162247
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 10uF 120mΩ 4000hrs@125℃ 6.1mm 6.3mm 63V 700mA@100kHz ±20% SMD Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS