EKZE500ETE821MK35S
MFR.Part #
EKZE500ETE821MK35S
JLCPCB Part #
C5274653
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 35mm 50V 820uF ±20% Plugin,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS