CD5EC220JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD5EC220JO3F
Description
-55℃~+125℃ 22pF 300V 5.1mm 6.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS