HZC157M035F24VT-F
MFR.Part #
HZC157M035F24VT-F
JLCPCB Part #
C3274747
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+125℃ 10.8mm 150uF 160mA@120Hz 27mΩ 35V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS