380LX153M050K052
MFR.Part #
380LX153M050K052
JLCPCB Part #
C5494570
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 27mΩ 3000hrs@85℃ 30mm 50V 50mm 6.4A@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS