CD4FD111GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4FD111GO3
Description
-55℃~+125℃ 110pF 500V 6.1mm 7.4mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS