500C102T450BJ2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
500C102T450BJ2B
JLCPCB Part #
C5509903
Package
Bolt,D50.8xL92.08mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 1000uF 141mΩ 22.2mm 450V 50.8mm 92.08mm Bolt,D50.8xL92.08mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS