CGS103U150X5C
MFR.Part #
CGS103U150X5C
JLCPCB Part #
C2623724
Package
Bolt,D76.2xL130.18mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10.4A@120Hz 10000uF 130.18mm 150V 2000hrs@85℃ 34mΩ@120Hz 76.2mm 螺栓,D76.2xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS