CMR06F102FODP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR06F102FODP
Description
-55℃~+125℃ 13.2mm 16.5mm 1nF 500V ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS