CD4ED360JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD4ED360JO3F
Description
-55℃~+125℃ 36pF 5.6mm 500V 7.4mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS