205PPA122K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
205PPA122K
JLCPCB Part #
C6370225
Package
Plugin,D39xL55mm
Description
-55℃~+85℃ 2uF 550V、1.2kV ±10% Plugin,D39xL55mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS