CD17ED220JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD17ED220JO3
Description
-55℃~+150℃ 11.4mm 22pF 500V 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors