CMR05C110DODM
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR05C110DODM
Description
-55℃~+125℃ 11.4mm 11pF 500V 9.1mm - Mica and PTFE Capacitors ROHS