380LQ561M420K452
MFR.Part #
380LQ561M420K452
JLCPCB Part #
C5494564
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.75A@120Hz 2000hrs@85℃ 30mm 355mΩ@120Hz 420V 47mm 560uF ±20% Plugin,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS