SLP272M080A4P3
MFR.Part #
SLP272M080A4P3
JLCPCB Part #
C2623823
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 123mΩ@120Hz 2.39A@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@105℃ 45mm 80V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS