277LBB450M2EE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
277LBB450M2EE
JLCPCB Part #
C6402344
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.1A@120Hz 270uF 3000hrs@85℃ 35mm 37mm 450V 921.04mΩ@120Hz ±20% Plugin,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS