337LBB450M2EE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
337LBB450M2EE
JLCPCB Part #
C5511671
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.32A@120Hz 3000hrs@85℃ 330uF 35mm 37mm 450V 753.57mΩ@120Hz ±20% Plugin,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS