477LBB450M2EG
MFR.Part #
477LBB450M2EG
JLCPCB Part #
C5506186
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3.07A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 450V 470uF 47mm 529.11mΩ@120Hz ±20% Plugin,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS