223MKP275KC
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
223MKP275KC
JLCPCB Part #
C5495820
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 310V X2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS