380LQ272M160A052
MFR.Part #
380LQ272M160A052
JLCPCB Part #
C2621705
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 2700uF 35mm 5.45A@120Hz 52mm 74mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS