380LQ182M100H042
MFR.Part #
380LQ182M100H042
JLCPCB Part #
C2623855
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 1800uF 184mΩ@120Hz 2.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 42mm ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS