1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ15-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6396150
Description
15V 3W 500nA@11.4V 6Ω SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS