1SMB3EZ51-AU_R1_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ51-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6370208
Description
3W 45Ω 500nA@38.8V 51V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS