P4SMAJ20A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ20A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5840500
Description
-55℃~+150℃ 12.3A@10/1000us 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS