1SMB3EZ10-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1SMB3EZ10-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5491047
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 10V 3W 3uA@7.6V 4Ω 700Ω 9.5V~10.5V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS