381LR102M250K052
MFR.Part #
381LR102M250K052
JLCPCB Part #
C3725149
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 149mΩ@120Hz 2.84A@120Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS