1.5SMC36A-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC36A-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C6377697
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30.8V 30A@10/1000us 34.2V 49.9V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS