1.5SMC39A-AU_R2_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC39A-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C5469793
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28A@10/1000us 33.3V 37.1V 53.9V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS