1.5SMC36CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1.5SMC36CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6964480
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30.8V 30A@10/1000us 34.2V 49.9V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS