PZ1AH10B-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PZ1AH10B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6365865
Package
SOD-123HE
Description
10V 1W 4Ω 7uA@7.5V SOD-123HE Zener Diodes ROHS