PJD35N06A-AU_L2_000A1
MFR.Part #
PJD35N06A-AU_L2_000A1
JLCPCB Part #
C7026727
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.3W、75W 1.68nF 2.5V 21mΩ@10V 28nC@10V 4.7A、35A 60V 85pF TO-252 MOSFETs ROHS