CC10-390NK-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC10-390NK-RC
JLCPCB Part #
C5963479
Package
1008
Description
1.12Ω 390nH 470mA ±10% 1008 Power Inductors ROHS