PCI50-102M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCI50-102M-RC
JLCPCB Part #
C6142163
Package
SMD,13x9.4mm
Description
100mA 1mH 2Ω 800mA ±20% SMD,13x9.4mm Power Inductors ROHS