MPX474K305E
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX474K305E
JLCPCB Part #
C6228009
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS