332MPW630K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
332MPW630K
JLCPCB Part #
C6411409
Package
Plugin,D6.5xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 3.3nF ±10% Plugin,D6.5xL14.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS