MPX473K305E
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX473K305E
JLCPCB Part #
C6306647
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 47nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS