MC22FF181G-TF
MFR.Part #
MC22FF181G-TF
JLCPCB Part #
C6224160
Description
-55℃~+125℃ 180pF 1kV 4mm 5.7mm ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS