MC22FF151G-TF
MFR.Part #
MC22FF151G-TF
JLCPCB Part #
C7300692
Description
-55℃~+125℃ 150pF 1kV 4mm 5.7mm ±2% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS