PSU14565
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
PSU14565
JLCPCB Part #
C2621814
Package
Bolt,D36.53xL85.73mm
Description
145uF 36.53mm 85.73mm 螺栓,D36.53xL85.73mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS