LS05-5R6J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS05-5R6J-RC
JLCPCB Part #
C6217704
Package
0805
Description
1.7Ω 5.6uH 500mA ±5% 0805 Power Inductors ROHS