AE90-682K-RC
MFR.Part #
AE90-682K-RC
JLCPCB Part #
C17572044
Description
150mA 180mA 25@252kHz 26Ω 290kHz 6.8mH ±10% 插件,D6xL16mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS