PCS124-470M-RC
MFR.Part #
PCS124-470M-RC
JLCPCB Part #
C17434124
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.9A 150mΩ 47uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS