ESMH160VSN153MP35T
MFR.Part #
ESMH160VSN153MP35T
JLCPCB Part #
C6191484
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 16V 2000hrs@85℃ 22mm 3.29A@120Hz 35mm 44mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS