EMVE250ARA222MMN0S
MFR.Part #
EMVE250ARA222MMN0S
JLCPCB Part #
C6033885
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3A@120Hz 18mm 2000hrs@105℃ 21.5mm 2200uF 25V ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS