B43501A1477M87
MFR.Part #
B43501A1477M87
JLCPCB Part #
C1603481
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
160V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS