ECASD41E156M040KH0
MFR.Part #
ECASD41E156M040KH0
JLCPCB Part #
C6190201
Package
2917
Description
-40℃~+125℃ 1.6A@100kHz 1000hrs@125℃ 15uF 25V 2mm 40mΩ Polymer ±20% 2917 Polymer Aluminum Capacitors ROHS